Jūsu grozs ir tukšs
Kopā
€0.00
Nopirkt
0
+371 2230-2236, +371 22182600
Latviešu
Valoda: Latviešu
+371 2230-2236, +371 22182600
0
Produkta apraksts
Tehniskie dati

Sistēma trijstūra formas logiem, gaismas kupoliem vai dekoratīvajiem griestiem

Gaismcaurlaidīgās konstrukcijas lieliski papildinās jūsu interjeru. Tās izceļas ar stilīgu dizainu, funkcionalitāti un vieglu vadāmību, tāpēc nošķeltās vai trapeces formas logu konstrukcijas ir vieni no vispieprasītākajiem mūsdienu risinājumiem. Mēs piedāvājam plašu plisēto aizkaru modeļu izvēli par pieņemamām cenām. 
Šobrīd diezgan lielu popularitāti ir ieguvušas griestu logu konstrukcijas. Šādas logu sistēmas var būt gan atveramas, gan neatveramas, tās var montēt gan horizontāli, gan nelielā slīpumā. Šīm sistēmām nav analoģiski pielietojamu konstrukciju, ja nepieciešams aizvērt griestu logus. 
Plisētie aizkari izskatās eleganti un moderni, tie lieliski papildina klasiskos aizkarus, un parasti tos uzstāda dažādās iestādēs, kā arī privātmājās. Nereti ar tiem izrotā oranžērijas, aizstiklotas lodžijas un balkonus. Mansardi arī neiztiek bez šīm konstrukcijām.
Plisētie aizkari atšķiras no žalūzijām ar to, ka tās tiek izgatavotas no viena auduma gabala, ko rūpīgi apstrādā ar sastāvu, kas piešķir tam plisē formu.

Klimatiskie apstākļi un optimāls apgaismojums 

Plisēto aizkaru izmantošana ir ļoti aktuāla, kas sniedz iespēju izveidot komfortablu klimatu telpā. Plisētie aizkari, kas nolaisti tveicīgā vasaras dienā, ļauj nodrošināt aizsardzību no saules svelmes, pateicoties kam tiek nodrošināts optimāls mikroklimats telpā. Plisētie aizkari ļauj jūtami ietaupīt elektroenerģiju, un līdz ar to nebūs nepieciešamības papildus izmantot mākslīgo apgaismojumu. 
Īpaši aktuālas šādas sistēmas ir oranžērijās, jo tās lieliski regulē apgaismojuma līmeni.

Plisēto aizkaru vadība 

Šādas sistēmas var vadīt ar speciāla grifa, auklas vai elektromotora palīdzību. Ja plisētie aizkari tiek uzstādīti diezgan augstu, tad vislabākais vadības variants ir elektromotors, kas pieslēgts tālvadības pultij vai speciālam panelim uz sienas. Sistēma var arī programmēt un pieslēgt „gudrajai mājai”. Elektriskā vadība ir ieteicama gadījumā, ja plisētais aizkars atrodas grūti pieejamā vietā. Šāda integrācija sniedz iespēju uzturēt optimālu klimatu telpā. Elektriskā vadība ir ļoti efektīva, ja mājā ir vairāk nekā viens šāds aizkars.

Plisētajiem aizkariem ir speciāls rokturis, kas ļauj patstāvīgi izvēlēties augstumu un fiksēt aizkaru vajadzīgajā stāvoklī. Tas ir par 30 mm izvirzīts ārpus konstrukcijas un ir neliels pēc saviem izmēriem. 

Plisēto aizkaru konstrukcijas īpatnības 

Mēs pārdodam izcilus vācu kvalitātes plisētos aizkarus ar drošiem stiprinājumiem. Tie ļauj aizvērt jebkuru loga konstrukcijas daļu uz augšu, uz leju vai pa vidu. Nolaist un savāzt aizkarus ir ļoti viegli. Profils tiek stiprināts  pie griestiem, sienas vai loga rāmja. Lai novērstu aizkara sagriešanos, tiek pielietota polimēru pinuma aukla, kas pasargā audumu no berzes aizkara vadīšanas laikā.

Izvēlieties visu, kas Jums patīk!

Plašā krāsu gamma tikai papildina unikālās šādu konstrukciju īpašības, kuras turklāt sader ar jebkuriem interjera elementiem. Mūsu klāstā ir plisētie aizkari ar vienu vai diviem vadības rokturiem, kā arī vienpusēju vai divpusēju elektrisko piedziņu. 
Mūsu katalogā ir iekļauta audumu izvēle ar dažādiem rakstiem un dažādās krāsās. Tādēļ izvēlieties visu, kas Jums patīk! Šādus audumus izgatavo, pielietojot inovatīvas tehnoloģijas. Tās izceļas ar izturību, krāsām un rakstiem. Interesants divu dažādu blīvumu audumu salikums. Piemēram, dienā Jūsu izmantojat vienu audumu, bet naktī – otru, vai arī abus variantus vienlaikus jebkurā attiecībā. Jūs varat izvēlēties jebkuru audumu: no caurspīdīga līdz „black out”. Mēs esam pārliecināti, ka starp daudzajiem katalogā iekļautajiem plisētajiem aizkariem Jūs noteikti atradīsiet vispiemērotāko variantu Jūsu mājai.

Mūsu klāstā ir arī plisētie aizkari ar pārklājumu, kas novērš atspīdumu, un speciālie audumi, kas piesūcināti ar vielu, kas novērš aizdegšanos. 

Kā kopt plisētos aizkarus

Ir vērts pieminēt, ka šādām sistēmām nav nepieciešama īpaša kopšana, tās nevajag gludināt. Audumu, no kura tās ir izgatavotas, var mazgāt reizi 2-3 gados 30°C temperatūrā. 

Vācu ražojuma plisētie aizkari ir optimāls risinājums oriģinālas formas logu konstrukcijām. Tie palīdzēs aizsegt logailas, kas izgatavotas pēc individuāla projekta. Cena par plisētajiem aizkariem Jūs patīkami pārsteigs. Zvaniet un pasūtiet šīs konstrukcijas par pieņemamām cenām. Plisētie aizkari kalpos Jums ilgus gadus

PLISĒTAS ŽALŪZIJAS 50mm
Cenas uz produkciju
no€85,00 /m2

Produkta apraksts
Tehniskie dati

Piedāvājam jaunumu Baltijas tirgū – plisētās žalūzijas 50 mm.

Šobrīd 50 mm plisētās žalūzijas XL-Pleat ir pilnīgi jauns virziens logu konstrukciju aizēnošanas jomā, kas ir lieliska alternatīva aizkariem. Tās lieliski der mansardu logiem un oranžērijām. Izsmalcinātais ārējais izskats tandēmā ar plašo izvēli ļauj piemeklēt vislabāko variantu. Pilnībā sabīdītas žalūzijas aizņem ļoti maz vietas. 

Žalūzijas XL-Pleat tiek izgatavotas taisnstūra formā un tikai brīvi plandošā versijā. Ir iespēja vadīt ar motoru ar iebūvētu radiouztvērēju un pults vadību. Maksimālie viena izstrādājuma izmēri ir 4000 mm*4000 mm.

Šādiem izstrādājumiem mēs garantējam labāko cenu un plašāko audumu izvēli Baltijas valstīs.

Tehniskie parametri

Maksimālais augstums: līdz 4000 mm
Maksimālais platums: līdz 4000 mm
Garantija: 2 gadi
Palete: vairāk nekā 50 materiālu
Vadība: ķēdes mehānisms vai motors
Tīrīšana: mitrā tīrīšana vai ar tvaiku

Jumta logi
Cenas uz produkciju
no€55,00 /m2

Produkta apraksts
Tehniskie dati

Speciālā sistēma no  Cosiflor (Vācija DF 10, DF20, D 30) ir veiksmīgākais risinājums pēdējā laikā. Pie mansardu taisnstūra formas logiem vislabāk derēs plisētās žalūzijas ar metāla trosīti, kas nodrošina auduma kustību jebkurā leņķī bez aizķeršanās. Atvērt šādu sistēmu var ar roku. Gadījumā, ja logs atrodas augstu, ir pieejamas speciālas rīkstes garumā līdz 2,5 metriem, kas ļauj viegli atvērt un aizvērt žalūzijas. Ir iespēja uzstādīt arī elektrisko piedziņu, taču to labāk darīt iepriekš, vai uzstādīt mazbudžeta sistēmu Vegas pie mansardu logiem. 

Ir iespēja izmantot divus materiālus pie viena loga. Žalūzijas ir viegli noņemt un noskalot vannā. Mūsu speciālisti sagatavos jums aprēķinu par šādiem izstrādājumiem un garantē viszemāko cenu Baltijas valstīs.

 VEGAS
Cenas uz produkciju
no€35,00 /m2

Produkta apraksts
Tehniskie dati

Sabiedrība WWW.DURVISRIGA.LV piedāvā jaunumu Latvijas tirgū – plisēto žalūziju sistēmu Vegas.  Aizkars Vegas Plisse ir oriģināla alternatīva žalūzijām un ruļļu aizkariem. Tās sastāv no diviem alumīnija profiliem, starp kuriem atrodas audums. Aizkara darbināšanas laikā tas savācas krokās, neaizsedzot gaismas ailu.
Neapstrīdama plisēto aizkaru priekšrocība ir to spēja aizsegt jebkuras formas logu konstrukcijas. Dažādu aizturu izmantošana, kas ir paredzēti dažādu formu pārseglīstēm, ievērojami atvieglo montāžu.
Plašā krāsu gamma un lielā faktūru izvēle ļauj sistēmām Vegas harmoniski iekļauties jebkurā telpas interjerā. Lielā auklu toņu dažādība ļauj piemeklēt krāsu, kas ir maksimāli pietuvināta plisētā auduma tonim. Grifs ar uzgali var tikt izgatavots jebkurā augstumā ērtai aizkara vadībai.

Detalizēta videoinstrukcija, kas ir atrodama mūsu tīmekļa vietnē, sniegs jums iespēju viegli veikt mērījumus, pēc kuriem mēs izgatavosim plisētās žalūzijas un nosūtīsim tos ar pārvadātāja starpniecību uz jebkuru pilsētu Eiropā. Mūsu uzņēmuma speciālisti ar prieku sniegs jums visu nepieciešamo informāciju pasūtījuma noformēšanai. Uzstādīt žalūzijas būs viegli pat tiem, kuri nekad nav turējuši rokās skrūvgriezi.

Tehniskie parametri

Montāžas varianti:

  • uz pārseglīstes;
  • uz rāmja.

Krāsas: balta, anodēta, zelta ozola krāsa, krēmkrāsa, brūna, sudraba, mahagonija, zelta priedes, ozola un riekstu krāsa.

Tehniskie dati:
Minimālais platums: 20 cm
Maksimālais platums: 150 cm
Maksimālais augstums: 220 cm
tīrīšana: mitrā, sausā tīrīšana, var mazgāt žalūzijas siltā ūdenī.

Šim produktam mēs garantējam vislabāko cenu un plašāko audumu izvēli Baltijas valstīs.

Video
cOSIFLOR
Cenas uz produkciju
no€55,00 /m2​Produkta apraksts
Tehniskie dati

Plisētās žalūzijas COSIFLOR ir vācu kvalitātes produkts no sabiedrības DORMAX.
Vairāk nekā 15 gadus minētais uzņēmums izgatavo plisētās žalūzijas jebkuras sarežģītības pakāpes logiem gan trapeces, gan trijstūra, gan arī pusapļa formā. Pateicoties izcilas kvalitātes vācu sastāvdaļu izmantošanai, šādas konstrukcijas kalpo ilgus gadus. Sistēmu izgatavo tikai kvalificēti speciālisti pēc pasūtījuma. Pilnīgi visas sastāvdaļas tiek piegādātas no Vācijas. 
Šobrīd plisētās žalūzijas COSIFLOR ir viens no vislabākajiem tirgū pieejamajiem izstrādājumiem ar aizsardzību pret saules gaismu. Pasūtījuma izpildes termiņi ilgst no 7 līdz 12 darbdienām. Speciālisti ir apmācīti uzņēmumā Somfy. 
Uzstādot šādas sistēmas pie loga, tās kalpos par lielisku sargu no saules staru iedarbības un priecēs jūs ar izmeklēto dizaina stilu. Savukārt plašā plisēto aizkaru izvēle (vairāk nekā 300 audumu) ļaus piemeklēt optimālu variantu.

Tehniskie parametri

Audumu izvēle: vairāk nekā 250 audumu
Garantija: 2 gadi
Maksimālais augstums: 2500 mm
Maksimālais platums: 1500 mm
Tehniskie dati:
Vadība: rokas vadība, aukla, 24 V motors ar pulti vai pieslēgts pie sistēmas „gudrā māja”.
Sastāvdaļu krāsas: balta, anodēta, tumši brūna, misiņa krāsa.
Tīrīšana: var mazgāt ziepjūdenī +30°C kopā ar profiliem.


Pieteikties uz konsultāciju

Pieteikties